Інгаляції на травах від нежиті та кашлю

Інгаляції – один із найпопулярніших методів боротьби з кашлем та нежиттю. Вони прості у використанні та повністю безпечні. Це природне лікування надзвичайно корисне для організму: воно збільшує кровопостачання слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, дозволяє видалити залишкову секрецію та знімає запалення. Інгаляції не навантажують шлунок і викликають звикання, що може виникнути прийому ліків, що є в аптеці. Що потрібно знати про інгаляцію? Ви зможете дізнатись ще на цьому сайті https://pravoved.kiev.ua/?cat=3.

Як виглядає інгаляція

Інгаляція – це не що інше, як вдихання водяної пари з додаванням активних речовин. Для цього використовуються гарячі настої, що полегшують лікування інфекцій та запалень. Інгаляція дуже проста: все, що вам потрібно, це миска, ефірні олії або сушені трави, рушник та гаряча вода. Інгаляції допоможуть при нежиті, що виникає в результаті запалення слизової оболонки, а також виділення з носових пазух. Також вони корисні при лікуванні різних видів кашлю, принесуть полегшення як при так званому вологому кашлі та сухому кашлі. Однак для кожного типу захворювання слід вибирати відповідний активний інгредієнт, щоб вилікуватися якнайшвидше.

Інгаляції на травах від нежиті та кашлю

Що допоможе при нежиті?

Нежить, або риніт, найчастіше має вірусне походження. Виявляється свербінням, чханням та виділеннями з носа. У цьому випадку найкраще використовувати трави, що заспокоюють роздратовану слизову оболонку. Варто взяти настій із шавлії, м’яти, ромашки або чебрецю. Деякі люди також рекомендують звичайну кухонну сіль, щоб позбутися виділень з носа, але вона має дратівливий ефект. Найкраще використовувати фізіологічний розчин, який є в будь-якій аптеці.

Синусіт

Іноді простий нелікований нежить може призвести до закладеності носових пазух та запалення носових пазух. Головний біль. Щоб очистити дихальні шляхи, достатньо використовувати ефірні олії, які можна купити у трав’яних магазинах та аптеках. Які з них варто дістати? Прекрасно підійдуть олії сосни, чебрецю, лаванди, камфори або евкаліпта. Вони не тільки розріджують залишковий секрет, але й мають бактерицидну дію, що знижує ймовірність виникнення ускладнень.

Кашель

Кашель – це захисна реакція організму на забруднення дихальної системи. Якщо ми маємо справу з вологим кашлем, варто звернутися до таких ефірних олій, які розріджують виділення, та полегшують відходження мокротиння. Варто використовувати перевірені засоби, що допомагають при нежиті, наприклад, олії евкаліпту, сосни, чебрецю та чайного дерева. З іншого боку, сухий кашель виникає, наприклад, при сухій слизовій оболонці. Тому при вдиханні рекомендується використовувати такі трави як розмарин, ромашка або фізіологічний розчин. Їхня м’яка дія ефективно зволожує стінки горла і стравоходу і знімає неприємні подряпини або біль.

Як використовувати інгаляцію?

Вдихати дуже просто. Достатньо покласти в миску відповідну суміш трав і залити окропом або розчинити кілька крапель ефірної олії в гарячій воді. Тримаючи гарячу страву перед собою, просто нахилиться (будьте обережні, щоб не обпектися), накрийте голову і миску рушником, а потім вдихніть пар носом, що утворився, і випустіть його через рот. Ми повинні постаратися, щоб процедура тривала не більше 10 хвилин, а для дітей – 5 хвилин. Інгаляції можна використовувати до двох разів на день.

Інгаляції на травах від нежиті та кашлю

Що не варто робити після інгаляції?

Вдихання не є серйозною проблемою, але деякі з нас роблять безліч помилок, які не впливають на ефективність процедури. Перш за все, коли ви вдихаєте пари, ваші кровоносні судини розширюються, тому в кровотік потрапляє більше патогенів, що переносяться по повітрю. Після інгаляції краще одразу сісти або полежати близько 30 хвилин і відпочити. Крім того, заборонено чистку, особливо пилосос, щоб не викликати в повітрі алергени.

Протипоказання до застосування інгаляцій

Хоча інгаляції в цілому є дуже безпечним і ефективним методом, деякі з ефірних олій, що використовуються, не рекомендуються вагітним жінкам (чайне дерево і чебрець), а також людям, які страждають на гіпертонію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *